A Ghost of Yotei fejlesztői hivatalosan is megerősítették, hogy a játék nem kap több jelentős tartalmi bővítést. A Sucker Punch Productions vezető dizájnere, Darren Bridges a PlayStation Blogon adott interjújában elárulta, hogy az április 10-én debütált Raid frissítés volt a multiplayer mód utolsó előre tervezett tartalomcsomagja. Ezzel egy hosszú és sikeres időszak zárul le a szamurájos akciójáték életciklusában.
A Raid mód kifejezetten a legelszántabb játékosoknak készült, amely komplex csapatmunkát és fejtörőket követelt meg a résztvevőktől. A frissítés nem csupán egy új játékmódot hozott, hanem lezárta a természetfeletti „Yōtei Hatok” köré szőtt történetszálat is. Bár sok rajongót váratlanul ért, hogy alig…
Főkép forrása: Playstation/Sucker Punch Productions


Ez is érdekelhet
Black Panther, Amerika Kapitány és Star Wars játékok is jöhetnek a jövőben
A Diablo Immortal Warlock június 17-én érkezik a hatalmas 5.0-s frissítéssel
Az Attack on Titan harmadik játékát jelentette be egy friss trailerben
A Summer Game Fest 2026 legnagyobb durranásai amiket látnod kell
Ro Laren visszatér a Star Trek pszichothrillerében, itt az első teaser
A Valheim 1.0 megjelenési dátuma ismert, így készüljünk az utolsó, fagyos biom ősi rémségeire
A szerkesztő ajánlata
A BYD ambíciója, hogy minden modelljét önvezetővé tegye a legnagyobb elektromos autó piacon!
3 hatékony célkitűzési példa a sikeres marketing érdekében
A NASA új űrprocesszora ötszázszoros teljesítménnyel lép a jövőbe
Az ötödik Bridgerton évad három új szereplővel forgatja fel Mayfair világát
A Microsoft végre engedi elrejteni az Xbox achievement-lista nem kívánt játékait
Az Ironheart sorozat első előzetese megérkezett és egy teljesen új „vasember” van születőben!