Nicolas Cage, a Spider-Noir főszereplője, nemrég elárulta, miért készült a szuperhős sorozat egyszerre fekete-fehérben és színesben. Egy interjúban elmondta, hogy ő javasolta az alkotóknak, hogy a második formátumban is rögzítsék az epizódokat, hogy a fiatalabb közönség számára is vonzó legyen a produkció.
Cage elárulta, hogy a színészi játékát kifejezetten a fekete-fehér változatra hangolta, és örül, hogy így láthatta a végeredményt. Ugyanakkor tisztában van azzal, hogy a mai tinédzserek számára a fekete-fehér filmek már ismeretlenek lehetnek, ezért javasolta a színes verzió elkészítését is.
A színész álma, hogy a fiatal nézők először a színes változatot nézzék meg, majd ezután fedezzék fel…
Főkép forrása: Prime Video


Ez is érdekelhet
A nyugdíjas forradalmárok nézettsége a Netflix csúcsára repítette, belengetve ezzel a második évadot
A Stephen King által imádott A nyugdíjas forradalmárok már 15 millió megtekintésnél jár a Netflix-en
Lewis Pullman elárulta ez az Avengers Doomsday fordulat felforgatja a kedvenc hősök sorsát
A Netflix élőszereplős Avatárja bemutatja Tophot az új évad előzetesében
Supergirl olyat tesz a filmben, amit Superman sosem tenne meg
A Zazie Beetz-féle Meg fognak ölni június 12-én debütál az HBO Maxon
A szerkesztő ajánlata
A Hubble űrtávcső váratlanul biztonsági módba lépett és kikapcsolt!
A megdöbbentő siker után vajon lesz Megoldatlan ügyek osztálya 2. évad?
A tudósok felfedezik a hangyák rejtett joghurtkészítő képességét
A ChatGPT népszerűsége rekordokat dönt az új képgeneráló funkciónak köszönhetően!
A Homo erectus különleges kövei kozmikus szimbolikára utaló mintázatokat árulnak el
Íme az 1,100 Lóerős YangWang U8 a Quad-Motor Defender egyértelmű riválisa