Nicolas Cage nemrégiben nyilatkozott a Spider-Noir második évadának lehetőségéről, és a rajongók számára vegyes hírekkel szolgált. A színész, aki a sorozat főszereplőjét, Ben Reilly-t, azaz a Pókot alakítja, elmondta, hogy egyelőre nem tudja, lesz-e folytatás. Az első évad nemrég debütált teljes egészében az MGM+ és az Amazon Prime Video kínálatában, és egy összetett ügyet követ nyomon, miközben a főhős a múltjával is szembenéz.
Cage a Varietynek adott interjújában az évadzáró kapcsán fejtette ki véleményét. „Nem tudom. De azt mondanám, hogy akár lesz folytatás, akár nem, mindannyian elértük, amit elterveztünk, és a történet önmagában is megállja a helyét. Majd meglátjuk, mi…
Főkép forrása: MGM+ / Amazon Prime Video


Ez is érdekelhet
A nyugdíjas forradalmárok nézettsége a Netflix csúcsára repítette, belengetve ezzel a második évadot
A Stephen King által imádott A nyugdíjas forradalmárok már 15 millió megtekintésnél jár a Netflix-en
Lewis Pullman elárulta ez az Avengers Doomsday fordulat felforgatja a kedvenc hősök sorsát
A Netflix élőszereplős Avatárja bemutatja Tophot az új évad előzetesében
Supergirl olyat tesz a filmben, amit Superman sosem tenne meg
A Zazie Beetz-féle Meg fognak ölni június 12-én debütál az HBO Maxon
A szerkesztő ajánlata
Az áprilisban érkező Hades 2 áttöri az Xbox exkluzivitási határait
Az Activision felfedte a Call of Duty játék elkészítésének elképesztő költségeit
A Project Hail Mary egy hét múlva érkező sci-fi áttörés 2026-ban
A Call of Duty: Black Ops 7 élő szereplős előzetese felrázza a játékvilágot
Az ingyenes Ghost of Yotei Legends hamar érkezik új kooperatív kihívásokkal
A Kioxia és az Nvidia nagy teljesítményű SSD-t fejleszt az AI számára 2027-re