Nicolas Cage nemrégiben nyilatkozott a Spider-Noir második évadának lehetőségéről, és a rajongók számára vegyes hírekkel szolgált. A színész, aki a sorozat főszereplőjét, Ben Reilly-t, azaz a Pókot alakítja, elmondta, hogy egyelőre nem tudja, lesz-e folytatás. Az első évad nemrég debütált teljes egészében az MGM+ és az Amazon Prime Video kínálatában, és egy összetett ügyet követ nyomon, miközben a főhős a múltjával is szembenéz.
Cage a Varietynek adott interjújában az évadzáró kapcsán fejtette ki véleményét. „Nem tudom. De azt mondanám, hogy akár lesz folytatás, akár nem, mindannyian elértük, amit elterveztünk, és a történet önmagában is megállja a helyét. Majd meglátjuk, mi…
Főkép forrása: MGM+ / Amazon Prime Video


Ez is érdekelhet
Dan Aykroyd ügyvezető producerként csatlakozik a Netflix 2027-es Ghostbusters animációs sorozatához
Jön az Outer Banks 5. évad, de sajnos ezzel a Netflix sorozat végét is ér
A Stuart az univerzum ellen előzetese szerint Stuart Bloom töri össze a multiverzumot
A filmekből kivágott Peeves visszatérése teszi majd igazán emlékezetessé Umbridge bukását a Harry Potter-sorozatban
A kopaszodó Tom Cruise cowboyként mondja ki a kegyetlen igazságot a Digger új előzetesében
A Tom Cruise teljesen átalakult Iñárritu fekete komédiájában, a Diggerben
A szerkesztő ajánlata
Öt női átmeneti kabát az őszi programokhoz
Új előzetessel robbant be a Superman, és végre megmutatja, mire képes!
Egy óriási napkitörés hatalmas rést ütött a légkörön és csodálatos sarki fényt hozhat
A Wednesday 3. évad forgatása végre elindult, de a premier messze van
Egy egyedi Royal Venom Czinger 21C VMax újradefiniálja az amerikai hiperautókat
Régészek emberáldozatra utaló kelta sírokat tártak fel Angliában