Nicolas Cage nemrégiben nyilatkozott a Spider-Noir második évadának lehetőségéről, és a rajongók számára vegyes hírekkel szolgált. A színész, aki a sorozat főszereplőjét, Ben Reilly-t, azaz a Pókot alakítja, elmondta, hogy egyelőre nem tudja, lesz-e folytatás. Az első évad nemrég debütált teljes egészében az MGM+ és az Amazon Prime Video kínálatában, és egy összetett ügyet követ nyomon, miközben a főhős a múltjával is szembenéz.
Cage a Varietynek adott interjújában az évadzáró kapcsán fejtette ki véleményét. „Nem tudom. De azt mondanám, hogy akár lesz folytatás, akár nem, mindannyian elértük, amit elterveztünk, és a történet önmagában is megállja a helyét. Majd meglátjuk, mi…
Főkép forrása: MGM+ / Amazon Prime Video


Ez is érdekelhet
Dan Aykroyd ügyvezető producerként csatlakozik a Netflix 2027-es Ghostbusters animációs sorozatához
Jön az Outer Banks 5. évad, de sajnos ezzel a Netflix sorozat végét is ér
A Stuart az univerzum ellen előzetese szerint Stuart Bloom töri össze a multiverzumot
A filmekből kivágott Peeves visszatérése teszi majd igazán emlékezetessé Umbridge bukását a Harry Potter-sorozatban
A kopaszodó Tom Cruise cowboyként mondja ki a kegyetlen igazságot a Digger új előzetesében
A Tom Cruise teljesen átalakult Iñárritu fekete komédiájában, a Diggerben
A szerkesztő ajánlata
Először jársz Zakynthos-on? Íme egy hasznos útmutató!
A szülői közösségi média megosztások előnyei és rejtett veszélyei a gyermekek digitális életében
A Lamborghini új hibrideket indít, miközben első villanyautója 2030 utánra csúszik
A Helldivers 2 új Entrenched Division Warbond földig rombolva érkezik
A Ferrari vezérigazgatója szerint akár húsz teljesen új modell is jöhet a következő években
Hivatalos: a Lupin 4. évad forgatása már zajlik és az úri tolvaj hamarosan visszatér a képernyőre!