A 16 év után távozó Bungie-vezér maga mögött hagyja a tömeges leépítéseket és a Destiny 2 mélyrepülését

| |

A Bungie háza táján tovább folytatódik a vérzivatar. Justin Truman, a stúdió vezetője a hírek szerint távozik a cégtől, miután közel 17 évet húzott le különböző pozíciókban. A szakember korábban a Destiny 2 design igazgatójaként és általános menedzsereként is dolgozott, most pedig alig 11 hónap után hagyja ott a stúdióvezetői széket.

A hírt Jason Schreier, a Bloomberg újságírója szellőztette meg, aki szerint a helyzetet ismerő források erősítették meg a távozás tényét. Truman ezzel egy olyan örökséget hagy maga mögött, amit korábban a sokat vitatott Pete Parsonstól vett át. Parsons-t egy ex-Bungie író korábban egyenesen „az igazi Destiny-gyilkosnak” nevezte, ami jól…

Főkép forrása: Bungie

Előző

A BREKEKEKEX őrült tempójú bunyójában egy pufók békát kell pofoznod, mielőtt hatalmas nyelve visszacsap

A Szamár saját filmet kap és 2028-ban érkezik a mozikba

Következő