Véget ért a Godolkin Egyetem diákjainak története. A Prime Video hivatalosan is törölte a V generáció című sorozatot, amely A fiúk első spin-offja volt. A hír sok rajongót meglephet, hiszen a sorozat első évada 2023-ban hatalmas nézettséget produkált, a második évad azonban már csak egyszer került be a streaming toplisták első tíz helyezettje közé. Ez valószínűleg aggasztotta az Amazon Prime-ot, különösen azért, mert a produkció költségei nem voltak alacsonyak.
Eric Kripke és Evan Goldberg vezető producerek a következőket mondták a lemondás kapcsán: „Bárcsak folytathatnánk a bulit Godolkinban, de elkötelezettek vagyunk amellett, hogy a V generáció karaktereinek történetét továbbvigyük A fiúk…
Főkép forrása: Prime Video


Ez is érdekelhet
A valóság borzalma – Christopher Nolan elárulta, mitől lesz igazán nyomasztó a Küklopsz-jelenet
A Young Washington című filmet mesterséges intelligencia használata miatt támadják a kritikusok és a nézők
A Superman-örökség rendezője szerint Gunn új filmje minden eddiginél magasabbra teszi a lécet
A Skorpió ikonikus képregényes támadása elevenedik meg a Pókember: Vadonatúj nap friss kedvcsinálójában
A Bosszúállók Végjáték új jelenetei kritikus hidat képezhetnek a Doomsday felé
A Lilo és Stitch univerzum egy meglepő új szereplővel bővül idén novemberben
A szerkesztő ajánlata
A Galactic Racer a Burnout hiányát betöltő Star Wars akcióverseny lett
Íme a 2026 januárjában berobbant sorozatmegújítási hullám legnagyobb nyertesei
A Netflix törölte az 1899 sorozat folytatását az első évad bukását követően
A legjobb online kaszinók forintos játékhoz 2023-ban
A Stellar Blade csaknem 1 millió eladást ért el 24 óra alatt és ezzel jelenleg a legkelendőbb videójáték
Rendkívüli kelta aranyérmékre bukkantak Svájcban, új fényt vetve az ősi rítusokra