Véget ért a Godolkin Egyetem diákjainak története. A Prime Video hivatalosan is törölte a V generáció című sorozatot, amely A fiúk első spin-offja volt. A hír sok rajongót meglephet, hiszen a sorozat első évada 2023-ban hatalmas nézettséget produkált, a második évad azonban már csak egyszer került be a streaming toplisták első tíz helyezettje közé. Ez valószínűleg aggasztotta az Amazon Prime-ot, különösen azért, mert a produkció költségei nem voltak alacsonyak.
Eric Kripke és Evan Goldberg vezető producerek a következőket mondták a lemondás kapcsán: „Bárcsak folytathatnánk a bulit Godolkinban, de elkötelezettek vagyunk amellett, hogy a V generáció karaktereinek történetét továbbvigyük A fiúk…
Főkép forrása: Prime Video


Ez is érdekelhet
A valóság borzalma – Christopher Nolan elárulta, mitől lesz igazán nyomasztó a Küklopsz-jelenet
A Young Washington című filmet mesterséges intelligencia használata miatt támadják a kritikusok és a nézők
A Superman-örökség rendezője szerint Gunn új filmje minden eddiginél magasabbra teszi a lécet
A Skorpió ikonikus képregényes támadása elevenedik meg a Pókember: Vadonatúj nap friss kedvcsinálójában
A Bosszúállók Végjáték új jelenetei kritikus hidat képezhetnek a Doomsday felé
A Lilo és Stitch univerzum egy meglepő új szereplővel bővül idén novemberben
A szerkesztő ajánlata
A Battlefield 6 kizárja a Fortnite-stílusú skin-eket – így marad hiteles
Hivatalosan is elkezdődött a Jumanji 4 forgatása, de Dwayne Johnson rossz hírekkel is szolgált
Sokkal többen nézik a Youtube-ot tv-n, mint mobilon!
A Louis Vuitton bemutatta az új „New Formal” férfi kollekcióját a 2025-ös szezonra
Így nézd meg az Alien filmeket sorrendben kronológiai és megjelenési dátum szerint
Mi a citromfű és mire jó?