Guy Ritchie legújabb filmje, az In the Grey épp most debütált a mozikban, és a promóciós körút során egy újságító természetesen nem hagyta szó nélkül a rendező egyik legkedveltebb, ám sajnos félbemaradt franchise-át. A Robert Downey Jr. főszereplésével készült Sherlock Holmes 2009-ben hatalmas sikert aratott, alig egy évvel azután, hogy Downey elindította a Marvel-univerzumot a Vasemberrel. A 2011-es folytatás, a Sherlock Holmes: Árnyékjáték után azonban a színész teljesen a Marvelre koncentrált, és azóta is várjuk a harmadik részt. Most, az In the Grey kapcsán adott interjúban Ritchie végre megtörte a csendet a folytatásról.
A Collidernek adott exkluzív beszélgetésben a rendező…
Főkép forrása: Warner Bros.


Ez is érdekelhet
A nyugdíjas forradalmárok nézettsége a Netflix csúcsára repítette, belengetve ezzel a második évadot
A Stephen King által imádott A nyugdíjas forradalmárok már 15 millió megtekintésnél jár a Netflix-en
Lewis Pullman elárulta ez az Avengers Doomsday fordulat felforgatja a kedvenc hősök sorsát
A Netflix élőszereplős Avatárja bemutatja Tophot az új évad előzetesében
Supergirl olyat tesz a filmben, amit Superman sosem tenne meg
A Zazie Beetz-féle Meg fognak ölni június 12-én debütál az HBO Maxon
A szerkesztő ajánlata
A SpaceX az olasz földmegfigyelő műhold pályára állításával kezdi meg az újévet
A Fantasztikus Négyes: Első lépések előzetese hatalmas nézettségi rekordot döntött!
A Reacher 4 forgatása véget ért és Ritchson nagy dobást ígér
A NASA szerint ugráló drónok és új holdjárók építik a több száz négyzetmérföldes Artemis bázist
Az Switch történelmi rekordot dönt és már a PS2 nyomában jár
Keresőmotorok vs. válaszadómotorok: új digitális verseny van kialakulóban