A Netflix ismét lecsapott, és ezúttal egy olyan sorozatot kaszált el, amit a kritikusok és a nézők is imádtak. A nyugdíjas forradalmárok (The Boroughs) című sci-fi széria alig egy hónapot élt meg a platformon, pedig a Duffer testvérek (a Stranger Things alkotói) neve fémjelezte a projektet. A döntés sokkolta a rajongókat, de úgy tűnik, a színészek sem hagyják szó nélkül a történteket.
A sorozat egyik sztárja, Denis O’Hare most egy Instagram-videóban szólította fel a közönséget, hogy álljanak bosszút a streaming óriáson. A színész nem finomkodott: szerinte a rajongóknak és az Emmy-szavazóknak most van itt az ideje, hogy megmutassák a Netflixnek,…
Főkép forrása: Netflix


Ez is érdekelhet
Jön az Outer Banks 5. évad, de sajnos ezzel a Netflix sorozat végét is ér
A Stuart az univerzum ellen előzetese szerint Stuart Bloom töri össze a multiverzumot
A filmekből kivágott Peeves visszatérése teszi majd igazán emlékezetessé Umbridge bukását a Harry Potter-sorozatban
A kopaszodó Tom Cruise cowboyként mondja ki a kegyetlen igazságot a Digger új előzetesében
A Tom Cruise teljesen átalakult Iñárritu fekete komédiájában, a Diggerben
A Blair Witch Project reboot 2027-ben érkezik az eredeti sztárok visszatérésével
A szerkesztő ajánlata
Így lesz a műanyag hulladékból fa mintás kerti bútor!
Nézd meg ahogy ez a gyári tuningos 1100 lóerős BMW M2 szétdrifteli a müncheni gyárat
A Nike Shox TL tavasszal egy új lendületet kap a különleges „Lyon Blue” színváltozattal!
Egy váratlan európai gázüzemű autóboom új piacvezetőket és olasz dominanciát hoz
A Netflix berendelte az Extraction 3-at Hemsworth és Elba közös visszatérésével
A Csúcsragadozó új trailere Charlize Theront sodorja egy veszélyes ausztrál embervadászatba