A X-Men ’97 producere szerint a harmadik évadra nem kell két évet várni

| |

Végre fellélegezhetnek a rajongók, mert úgy tűnik, a Marvel megtanulta a leckét. Az X-Men ’97 második évadára több mint két évet kellett várni, ami egy animációs sorozat esetében maga volt a kínszenvedés. A stúdió most azonban egyenesen azt ígéri, hogy a harmadik etapnál nyoma sem lesz ennek a frusztrálóan hosszú szünetnek.

A produkció egyik kulcsembere, Larry Houston producer nemrég egy interjúban őszintén beszélt a csúszás okairól. Elmondása szerint a második szezon gyártása során felmerült problémák bizonyos értelemben „egyszeri alkalomnak” számítottak. A csapat a jelek szerint alaposan kielemezte a hibákat, és olyan munkafolyamatot alakított ki, ami garantálja a folyamatosabb megjelenést.

A…

Főkép forrása: Disney Plus

Előző

A felismerhetetlenségig elmaszkírozott Aaron Taylor-Johnson Robert Eggers Werwulf című filmjének első képkockáján

A X-Men 97 harmadik évada megoldja a sorozat legnagyobb problémáját a második évad előtt

Következő