Az IO Interactive frissen megjelent James Bond-játéka, a 007 First Light egy igazán élvezetes akció-kalandnak bizonyult, amely a kritikák szerint is hozza a tőle elvárható egzotikus helyszíneket és feszült kémhistóriát. Éppen ezért a rajongók és a szakma is kíváncsian várta, vajon a dán fejlesztőcsapat kap-e lehetőséget a folytatásra, akár egy rövid Hitman-kitérő után. A helyzet azonban korántsem egyértelmű, hiszen egy friss nyilatkozat szerint az IO a továbbiakban nem maga gondoskodna a Bond-széria kiadásáról.
A bizonytalanságot egy Amazon Game Studios-vezető, Gattis nyilatkozata erősítette, aki megerősítette, hogy a stúdió nem önállóan publikálná a következő epizódokat. Bár az IO a First Lightban egyértelműen…
Főkép forrása: IO Interactive


Ez is érdekelhet
Black Panther, Amerika Kapitány és Star Wars játékok is jöhetnek a jövőben
A Diablo Immortal Warlock június 17-én érkezik a hatalmas 5.0-s frissítéssel
Az Attack on Titan harmadik játékát jelentette be egy friss trailerben
A Summer Game Fest 2026 legnagyobb durranásai amiket látnod kell
Ro Laren visszatér a Star Trek pszichothrillerében, itt az első teaser
A Valheim 1.0 megjelenési dátuma ismert, így készüljünk az utolsó, fagyos biom ősi rémségeire
A szerkesztő ajánlata
A Pearl Abyss a Crimson Desert felejthető történetét narratív szempontból erősíti, és teljes DLC-vel kecsegtet
A Warner Bros. 2027-re négyzetre emeli a Minecraftot a Minecraft Movie Squared című folytatással
Geralt egy utolsó Roach-rohanásra indul a régóta rebesgetett Songs of the Past kiegészítőben
A FreeVPN Chrome-bővítmény titokban képernyőképeket készített felhasználóiról
A pletykák szerint nagyobb kijelzővel és hosszabb üzemidővel jön az iPhone 17 Pro Max
Jonah Hill és Eddie Murphy ismét összeállnak A magadfélék című Netflix filmben