Az IO Interactive frissen megjelent James Bond-játéka, a 007 First Light egy igazán élvezetes akció-kalandnak bizonyult, amely a kritikák szerint is hozza a tőle elvárható egzotikus helyszíneket és feszült kémhistóriát. Éppen ezért a rajongók és a szakma is kíváncsian várta, vajon a dán fejlesztőcsapat kap-e lehetőséget a folytatásra, akár egy rövid Hitman-kitérő után. A helyzet azonban korántsem egyértelmű, hiszen egy friss nyilatkozat szerint az IO a továbbiakban nem maga gondoskodna a Bond-széria kiadásáról.
A bizonytalanságot egy Amazon Game Studios-vezető, Gattis nyilatkozata erősítette, aki megerősítette, hogy a stúdió nem önállóan publikálná a következő epizódokat. Bár az IO a First Lightban egyértelműen…
Főkép forrása: IO Interactive


Ez is érdekelhet
A Sony szerint a GTA 6 a PS5-ön fut majd a legjobban, és a PC-s megjelenés hiánya miatt ez cseppet sem meglepő
A Rockstar hivatalosan is egyjátékos élményként hivatkozik a GTA 6 Online megjelenését elkaszálni látszó projektre
A Rockstar hivatalosan is leleplezte a GTA 6 dobozos kiadásának legfájóbb részletét
Az a 7 évvel ezelőtti első Elden Ring előzetes örökre átírta a játékélményeimet
A Marathon évadközi frissítése egy kísérleti PvE módot hoz a magányos és páros futók számára
A Diablo 4 új szezonja jövő héten indul, és most egy hétig ingyen kipróbálhatod a mágia mesterét
A szerkesztő ajánlata
Londoni kutatók szilíciummal teremtik meg a kvantumszámítástechnika jövőjét
Mozi Mustra: a Lilo és Stitch vezeti a nézettségi versenyt, a Balerina lassan táncol be a mozikba!
A Múmia 4 sztárpárosa egyetlen kulcsfeltétel teljesülése után tért vissza
Meghökkentő versenyautóval hódítaná meg a Pikes Peaket a Peugeot!
A Batman Második Rész végre megkapta hivatalos logóját és a kész forgatókönyvet
Immunrendszer erősítés hatékonyan – praktikák és természetes gyógymódok