A Sony hivatalosan is bedobta a kesztyűt a konzolháború következő nagy csatájában. A cég nemrég egy elég egyértelmű üzenettel jelentkezett: a GTA 6 akkor nyújtja majd a legjobb élményt, ha PlayStation 5-ön játszol vele. Ez persze nem meglepő egy olyan cégtől, ami a saját termékét akarja eladni, de most van némi hardveres alapja is a nagy magabiztosságnak.
A helyzet pikantériája, hogy a játék PC-s verziója még mindig csak a távoli jövő ködébe vész. Mivel a premier napján csak konzolokon indul a buli, a Sony gyakorlatilag egy kapufára tett labdát gurított be. Ha nincs a porondon egy RTX 5090-nel felszerelt csúcsgép,…
Főkép forrása: Rockstar


Ez is érdekelhet
A Rockstar hivatalosan is egyjátékos élményként hivatkozik a GTA 6 Online megjelenését elkaszálni látszó projektre
A Rockstar hivatalosan is leleplezte a GTA 6 dobozos kiadásának legfájóbb részletét
Az a 7 évvel ezelőtti első Elden Ring előzetes örökre átírta a játékélményeimet
A Marathon évadközi frissítése egy kísérleti PvE módot hoz a magányos és páros futók számára
A Diablo 4 új szezonja jövő héten indul, és most egy hétig ingyen kipróbálhatod a mágia mesterét
A Sonic Frontiers Definitive Edition máris elérhető a Nintendo Switch 2-n
A szerkesztő ajánlata
A robotika új mérföldköve, ahogy a Boston Dynamics robotja önállóan válogatja az autóalkatrészeket
Az intersztelláris 3I/ATLAS üstökös kómáját új fényben tárja fel a SPHEREx
Nézd meg képekben az új 200 lóerős 2025-ös Honda Civic Hybridet
A kozmikus rejtélyek után kutató Hubble űrteleszkóp ritka jelenséget fedezett fel
Vadonatúj ellenség és alternatív világ: ilyen lesz a Peacemaker 2. évad (kulisszák mögötti videó)
Az ExoMars műhold történelmi felfedezést tett a farok nélküli interstelláris üstökösről