A Sony hivatalosan is bedobta a kesztyűt a konzolháború következő nagy csatájában. A cég nemrég egy elég egyértelmű üzenettel jelentkezett: a GTA 6 akkor nyújtja majd a legjobb élményt, ha PlayStation 5-ön játszol vele. Ez persze nem meglepő egy olyan cégtől, ami a saját termékét akarja eladni, de most van némi hardveres alapja is a nagy magabiztosságnak.
A helyzet pikantériája, hogy a játék PC-s verziója még mindig csak a távoli jövő ködébe vész. Mivel a premier napján csak konzolokon indul a buli, a Sony gyakorlatilag egy kapufára tett labdát gurított be. Ha nincs a porondon egy RTX 5090-nel felszerelt csúcsgép,…
Főkép forrása: Rockstar


Ez is érdekelhet
A Rockstar hivatalosan is egyjátékos élményként hivatkozik a GTA 6 Online megjelenését elkaszálni látszó projektre
A Rockstar hivatalosan is leleplezte a GTA 6 dobozos kiadásának legfájóbb részletét
Az a 7 évvel ezelőtti első Elden Ring előzetes örökre átírta a játékélményeimet
A Marathon évadközi frissítése egy kísérleti PvE módot hoz a magányos és páros futók számára
A Diablo 4 új szezonja jövő héten indul, és most egy hétig ingyen kipróbálhatod a mágia mesterét
A Sonic Frontiers Definitive Edition máris elérhető a Nintendo Switch 2-n
A szerkesztő ajánlata
A Westlanders bejelentette, hogy az Early Access 2026-ban érkezik
Az inZOI konzolos verziója megmentheti a játékot – változik a stratégia
A Core Keeper óriási visszatérést produkál a Void & Voltage frissítéssel
Itt a Rebel Moon: 1. Rész – A Tűz Gyermeke legújabb előzetese
A VS Code Q bővítménybe rejtett kártékony kód fájlokat törölt az Amazon AI segítségével
Egy asztrofotós ikonikus képet készít egy ejtőernyős szabadeséséről a Nap felszínével a háttérben