A Sony szerint a GTA 6 a PS5-ön fut majd a legjobban, és a PC-s megjelenés hiánya miatt ez cseppet sem meglepő

| |

A Sony hivatalosan is bedobta a kesztyűt a konzolháború következő nagy csatájában. A cég nemrég egy elég egyértelmű üzenettel jelentkezett: a GTA 6 akkor nyújtja majd a legjobb élményt, ha PlayStation 5-ön játszol vele. Ez persze nem meglepő egy olyan cégtől, ami a saját termékét akarja eladni, de most van némi hardveres alapja is a nagy magabiztosságnak.

A helyzet pikantériája, hogy a játék PC-s verziója még mindig csak a távoli jövő ködébe vész. Mivel a premier napján csak konzolokon indul a buli, a Sony gyakorlatilag egy kapufára tett labdát gurított be. Ha nincs a porondon egy RTX 5090-nel felszerelt csúcsgép,…

Főkép forrása: Rockstar

Előző

A One Piece anime remake első előzetese egy teljesen új stílusban mutatja be Luffyt és a kalózbandát

A Rising Star-barlang összes Homo naledi csontváza kizárólag nőstény egyedeké

Következő